LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

 

Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:
67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67797155
www.elite.vca.lv

Elite

Kā pie mums nokļūt

Vilciens

Virzienā: Rīga – Jūrmala – Tukums līdz pieturai Imanta

No Rīgas centra:

  • Pietura ''Esplanāde'' (Brīvības bulvāris, Katedrāle) - 41.autobuss vai 237, 241 mikroautobusi, pietura Anniņmuižas iela  
  • Pietura ''Stacijas laukums''(Marijas iela) - 4, 4z autobusi, pietura un 270. mikroautobuss, pietura  Anniņmuižas parks.
  • 1. tramvajs, pietura Bebru iela, jāpārkāpj 36.autobusā

No Zolitūdes: 

  • 53. autobuss, pietura Aniņmuižas iela

No Ziepniekkalna: 

  • 56.autobuss, pietura Anniņmuižas parks

No Bolderājas

  • 36.autobuss, pietura  Anniņmuižas parks. 

Ar automašīnu:

Braucot no centra pa Slokas ielu, pagriezieties uz Jūrmalas gatvi un brauciet līdz Anniņmuižas bulvārim, kur pagriezieties pa labi. Automašīnu variet ērti novietot AS "Veselības centru apvienība" Medicīnas centra Elite teritorijā

- maksas autostāvvietā 

- vai bez maksas Anniņmuižas bulvāra pretējā pusē.

 

 


Inovatīvas iespējas medicīnā un skaistumkopšanā!

Neticami plaša iespēju amplitūda vienā poliklīnikā – pie mums pieejami vairāk nekā 100 speciālistu konsultācijas un pakalpojumi veselības uzlabošanai un profilaksei. Operatīvi, diskrēti un profesionāli – VCA poliklīnikas «Elite» pamatvērtības, kuras ievērojam darbā ar pacientiem.

Mūsdienīga diagnostika

Lai precīzi noteiktu pacienta veselības diagnozi, izmantojam jaunākās paaudzes tehnoloģijas. VCA poliklīnikā «Elite» pieejama ultrasonogrāfija, digitālais rentgens, magnētiskā rezonanse, datortomogrāfija, asinsvadu duplekssonogrāfija, mamogrāfija, funkcionālā diagnostika kardioloģijā - holtera monitorēšana, veloergometrija, ehokardiogrāfija, augšējā un apakšējā endoskopija, kolposkopija ginekoloģijā un citi diagnostikas pakalpojumi.

«Check-up» dienas stacionārā

Vispārīgo veselības pārbaužu jeb «Check-up» programmu popularitātes pamatā ir saskaņota darba organizācija un serviss. Pacientiem divu līdz trīs dienu laikā tiek veiktas visas būtiskās pārbaudes, sagatavots individuāls ārstēšanās plāns un vienviet nodrošinātas nepieciešamās ārstu un citu speciālistu konsultācijas. Tādēļ šīs programmas iecienītas gan pašmāju, gan ārvalstnieku vidū.

Rehabilitācija

Pie mums strādā multifunkcionāla komanda - ārsts rehabilitologs, funkcionālie speciālisti (fizioterapeiti, ergoterapeiti), psihologs, uztura speciālists un citi. Piedāvājam arī fizikālās medicīnas procedūras un masāžas. Pie pacientiem, kuriem ir pārvietošanās grūtības, mūsu speciālisti ir gatavi doties arī uz mājām, lai sniegtu rehabilitācijas pakalpojumus.

Skaistumkopšana

Atveseļošanās komplekss – rehabilitācija un atjaunošanās – ir cieši saistīta ar ārējo izskatu. Pie mums pieejami gan kosmetologu pakalpojumi, gan ārstnieciskā vingrošana, ūdens aerobika, peldes baseinā, sauna. Īpaši lolojam topošās māmiņas, kurām ir iespēja vingrot kopā ar augsti kvalificētu treneri.