LV | RU | EN

facebook

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Klīniskās barošanas kabineta ārsti

  • Sākums >

  • Klīniskās barošanas kabineta ārsti

 Uzzini vairāk par pakalpojumu  ''Klīniskās barošanas kabinets'', spied te.

 

Moisejevs Georgins EliteGeorgijs Moisejevs

internists-nefrologs

Sniedz konsultācijas klīniskajā barošanā pieaugušiem (uztures stāvokļa izvērtējums, enterālā un parenterālā barošana mājās). Īpašas intereses īsās zarnas sindroms, malabsorbcijas sindromi, hroniska nieru slimība un disfāgija. 

Ir ieguvis Eiropas Klīniskās Barošanas un Vielmaiņas Asociācijas (ESPEN) diplomu klīniskajā barošanā. Latvijas Klīniskās Barošanas un Metabolisma Asociācijas (LaSPEN) valdes loceklis un valdes sekretārs. 

Zināšanas regulāri papildina vietējos un starptautiskos kongresos un kursos veltītos klīniskās barošanas jautājumiem. Strādā RAKUS “Gaiļezers” Nieru slimību un nieru aizstājterapijas klīnikā par nefrologu un internistu. Papildus strādā RSU Iekšķīgo slimību katedrā par pasniedzēju.

PIETEIKT VIZĪTI

 

Zukova OksanaOksana Žukova

 

anesteziologs-reanimatologs

Sniedz konsultācijas klīniskajā barošanā pieaugušiem (uztures stāvokļa izvērtējums, enterālā un parenterālā barošana mājās). Īpaša interese ir klīniskā barošana pirms un pēcoperācijas periodā, onkoloģiskie pacienti. Ir aktīva Eiropas Klīniskās Barošanas un Vielmaiņas Asociācijas (ESPEN) un Latvijas Klīniskās Barošanas un Metabolisma Asociācijas (LaSPEN) locekle, kas aktīvi piedalās rīkotos apmācības pasākumos gan Latvijā, gan ārzemēs. Strādā RAKUS “Gaiļezers” Toksikoloģijas un sepses klīnikā par reanimatologu un Rīgas 1. slimnīcā par anesteziologu.

 

  

 PIETEIKT VIZĪTI

 

Fridrihsone Diana EliteDiāna Fridrihsone

pediatre, paliatīvas aprūpes speciāliste

Sniedz konsultācijas klīniskajā barošanā bērniem (uztures stāvokļa izvērtējums, enterālā un parenterālā barošana mājās). Īpaša interese ir klīniskā barošana pediatrijā, paliatīvajā aprūpē, onkoloģiskiem pacientiem un disfāgija. Ir aktīva Eiropas Klīniskās Barošanas un Vielmaiņas Asociācijas (ESPEN) un Latvijas Klīniskās Barošanas un Metabolisma Asociācijas (LaSPEN) locekle, kas aktīvi piedalās rīkotos apmācības pasākumos gan Latvijā, gan ārzemēs. Pati regulāri vada pasākumus veltītus klīniskās barošanas jautājumiem. Strādā BKUS Paliatīvas aprūpes nodaļā par pediatru.

  

 PIETEIKT VIZĪTI

Avdjukevics Jurijs EliteJurijs Avdjukēvičs

anesteziologs-reanimatologs

Sniedz konsultācijas klīniskajā barošanā pieaugušiem (uztures stāvokļa izvērtējums, enterālā un parenterālā barošana mājās). Īpaša interese ir klīniskā barošana pirms un pēcoperācijas periodā, onkoloģiskie pacienti, parenterālā barošana mājās.

Ir bijis Latvijas Klīniskās Barošanas un Metabolisma Asociācijas (LaSPEN) valdes priekšsēdētājs un patreiz ir valdes loceklis, kā arī ir Eiropas Klīniskās Barošanas un Vielmaiņas Asociācijas (ESPEN) loceklis, kas aktīvi piedalās rīkotos apmācības pasākumos gan Latvijā, gan ārzemēs. Strādā RAKUS “Gaiļezers” Toksikoloģijas un sepses klīnikā par reanimatologu un Specializētās Medicīnas Centrā par ārstu reanimatologu konsultantu. 

 PIETEIKT VIZĪTI