LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Speciālistu un izmeklējumu darba laikam ir informatīvs raksturs

Speciālisti
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Algologs

Gromakovskis Vladimirs
315 3       15.00-16.00 14.00-15.00 14.00-15.00

 

Akupunktūras speciālists

Derovs Aleksandrs (pieteikties pa tālr. 27007907) 1 506 5 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00   10.00-14.00  

 

Arodveselības un arodslimību ārsti

Kaņepāja Daina 705 7 08.30-14.00 12.00-20.00 08.30-14.00   08.30-14.30  

 

Ārstu medicīniskā komisija

Kirejeva Rimma 705 7   09.00-11.00 15.00-17.00 09.00-11.00     

 

Audiologopēds

Kursiša Anita 103 1 16.00-19.00 16.00-19.00  15.00-18.00  15.00-18.00 13.00-15.00   

 

Bērnu ķirurgs

Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       13.30-18.00  
Lavendelis Egīls 515 5   16.00-19.00         

 

Dermatovenerologi

Paļčihs Jegors 2 206 2 15.00-20.00   10.00-14.00 15.00-20.00    
Salaka Kristīne 2 206 2     15.00-20.00   10.00-19.00  
Semjonova Daina 206 2 09.00-14.00  09.00-14.00        

 

Endokrinologi

Care Inese 623 6   10.00-17.30 15.30-19.00 10.00-17.30 08.00-14.00  
Černova Natālija 624 6     13.00-18.00  13.00-18.00 14.00-18.00   

 

Ergoterapeiti

Kaskeviča Jeļena 422 4 09.00-16.00  09.00-16.00 09.00-16.00  09.00-16.00 10.30-16.00   
Mihailova Vineta 421 4 10.00-13.30  12.00-17.00 12.00-17.30 14.00-18.00  09.00-16.00  

 

Fizikālās medicīnas procedūru kabinets

  216 2 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 09.00-14.00 

 

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti

Avercevs Nikolajs 401 4 15.00-20.00   16.00-18.00    09.00-14.00  
Barbarenko Lidija 2 201 2   12.00-15.30 14.00-18.00 13.00-17.00    
Jeršovs Igors 401 4   11.00-16.00   11.00-16.00    
Ļebedeva N. 401 4         15.00-19.00  
Rjabikova Alisa 401 4 17.30-19.30    17.00-20.00   17.30-19.30   
Žaka Anna 405 4 08.00-11.00   08.00-11.00   08.00-11.00  

 

Fizioterapeiti

Abecedarska Olga 9 9 08.00-15.00 09.00-16.00 09.00-17.00 08.00-15.00 09.00-15.00  
Grosmane Arta 417 4 14.00-19.00 10.00-14.00 14.00-19.00 10.00-14.00 14.00-18.00  
Kolmakova Viktorija 9 9 12.00-18.00 09.00-15.00 12.00-18.00 09.00-15.00 09.00-15.00  
Kuzņecova Anna 417 4   09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00    
Krasnovida Oksana 417 4 13.00-17.00 15.00-19.00 14.00-19.00 14.00-17.00 13.00-18.00  
Masalova Diāna 417 4 09.00-15.00 09.00-15.00  09.00-12.30 09.00-15.00    
Morozovs Dmitrijs 417 4   10.00-14.00  10.00-16.00 13.00-19.00     
Ņikuļina Karolīna 2 417 4 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00    
Noištata Karina 2 417 4 08.00-15.00 12.00-19.00 08.00-15.00 12.00-19.00 08.00-15.00  
Oboļeviča Svetlana 417 4 09.00-15.00 14.00-19.00   14.00-19.00     
Platova Tatjana zāle 9 12.00-20.00 10.00-17.00  12.00-20.00 10.00-17.00  10.00-15.00   
Troiņikova Inese 417 4 20.00-21.00   20.00-21.00      

 

Gastroenterologi

Kirejeva Rimma 1 305 3   11.00-13.00 12.00-14.30 11.00-13.00    

 

Ginekologi

Čēma-Ozoliņa Marina (veic arī sonohisterosalpingogrāfiju) 207 2   09.00-15.00 14.00-20.00      
Kairiša Inguna 2 208 2 13.00-19.00 08.00-16.00 13.00-19.00 08.00-15.00    
Kalverša Nataļja 2 213 2   15.00-19.00  09.00-13.00 09.00-13.00    
Piekalniete Larisa 207 2 14.00-19.00   09.00-13.00 10.00-14.00    
Vasiļjeva Jeļena 207 2         09.00-13.00  

 

Ģenētiķis

Krūmiņa Zita 1 104B 1     10.00-16.00      

 

Kardiologi

Jefimova Kira 619 6       10.00-13.00    
Mihailova Irina 621 6 15.00-19.00 08.30-11.00 15.00-19.00   15.00-19.00  
Vaskis Ivars 619 6   12.20-15.20 12.20-15.40 13.20-19.20 12.20-15.40 10.40-11.40


Klīniskās barošanas kabinets

Avdjukevičs Jurijs 1 712 7     10.00-15.00      
Fridrihsone Diāna 1 712 7       16.00-19.00    
Moisejevs Georgijs 1 712 7       09.00-10.20    
Žukova Oksana 1 712 7         14.30-15.30  

 

Ķirurgi

Derovs Aleksandrs 506 5 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00   10.00-14.00  
Gavriļins Dmitrijs (neiroķirurgs) 506 5       14.00-17.00    
Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       13.30-18.00  
Putniņa Baiba 506 5     14.30-19.00  08.00-14.00    
Tračums Ilmārs 506 5 16.00-19.00       16.00-19.00  

 

Lāzera terapija 1 / Rehabilitologs

Barbarenko Lidija 2 201 2 13.00-18.00   08.00-12.00 08.00-12.00    

 

Masāžas kabinets 1

Kārkliņa Evija 2 420 4 16.00-20.30 16.00-20.30 16.00-20.30 16.00-20.30 16.00-20.30  
Ļeščova Alla 4 404 4 10.00-19.00 10.00-19.00 10.00-19.00 10.00-19.00 10.00-19.00  
Smirnova Ingrīda 2 420 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00  
Žaka Anna 405 4 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00  

 

Nefrologs

Bormane Eva 712 7     09.00-13.00      
Moisejevs Georgijs 712 7       10.20-14.00     

 

Neiroķirurgi

Gavriļins Dmitrijs 1 506 5       14.00-17.00    

 

Neirologi

Gromakovskis Vladimirs 315 3   08.00-16.00   08.00-15.00 08.00-14.00  08.00-14.00
Ignatjeva Jeļena 201 2   10.00-12.30  10.00-12.30      
Morlata Nataļja (neirologs-algologs) 202 2   14.00-17.00   14.00-17.00    
Sičko Oksana 202 2 08.00-12.00       12.30-15.00  
Vanaga Eva 202 2   17.00-20.00        

 

Oftalmologi

Aborinska Arnita 1 215 2 14.15-17.30          
Ivanova Ina 215  2         08.00-12.00   
Lietuviete Dace 215       14.00-18.00
( 1 reizi mēnesī)
   
Semaka Svetlana 215 2       16.00-20.00   09.00-15.00
Stāmere Līga 214 2 08.30-13.45 08.30-11.45 08.30-12.45   16.00-18.45  

 

Otolaringologi

Pakalna Ingrīda 2 204 2   14.00-19.00 09.00-14.00 09.00-14.00 09.00-12.00  
Platkova Anna 204 2 08.00-13.00  08.00-13.00    15.00-18.00     
Romašovs Sergejs 204 2       14.00-18.00     
Sokolovs-Karijs Oļegs 204 2 15.30-19.30          

 

Pneimonologi

Garda Emīlija 618 6     11.00-19.00      

 

Podologi

Diāna Ādmīdiņa 303 3           09.00-15.00
Mihailova Jana 303 3 09.00-18.00 08.00-18.00 09.00-17.00 09.00-18.00 08.00-12.00  
Zute Egita 304 3 08.00-16.00 08.00-16.00 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-12.00  

 

Procedūru un vakcinācijas kabinets

  512 5 08.00-20.00 08.00-20.00  08.00-20.00 08.00-20.00  08.00-20.00 09.00-14.00 

 

Psihologs

Blūmīte Ineta 104B 1         08.00-13.00
18.00-20.00
 
Paņkova Jeļena 104B 1   14.00-18.00   14.00-19.00    

 

Reimatologs

 Ščegolevs Andrejs 618 6         17.00-18.00  

 

Tehniskais - ortopēds

 

Hrapunovs Roberts 401 4     09.00-16.30       

 

Topošo vecāko skola

Šidlovska Sanita mob. tālr. 26793069

 

Traumatologi - ortopēdi

Ginevičs Edgars 515 5   17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00    
Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       13.30-18.00  
Škavronskis Andrejs 515 5 10.00-14.00 12.00-19.00 12.00-19.00 10.00-14.00 09.00-13.00  


Triecienviļņu terapija

Avercevs Nikolajs 201 2     18.00-20.00      
Barbarenko Lidija 2 201 2   15.30-16.30    17.00-18.00    

 

Urologi

Buldinskis Guntis (urologs/onkologs) 712 7 15.00-19.00   15.00-19.00      
Maļevskis Andrejs 712 7   16.00-20.00     09.00-14.00  
Siņicina Svetlana 1 712
7   10.00-14.00        

 

Uztura speciālisti

Anita Baumane 104A 1         15.00-19.00  
Kaplāne Marina 104A 1   11.00-19.00 11.00-14.00    10.00-14.00  

 

Vertebrologs

Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       13.30-18.00  

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - pieņem arī bērnus

3 - veic arī kolposkopiju

4 - pieņem arī zīdaiņus un bērnus

Diagnostika un ārstēšana
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Centrālās laboratorijas filiāle

 

Analīzes 318 3 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Datortomogrāfija

 

  502 5 08.00-18.00 10.00-18.00 08.30-10.30 08.00-11.45     

 

Dienas stacionārs

 

Tālr. 67 413 931, 28 624 536 555 5 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Doplerogrāfija

 

Lukincovs Sergejs  2 218 2 17.00-19.00       16.00-20.00  
Ogorodņiks Aleksandrs 205 2         14.30-17.30  
Sičko Oksana  3 218 2 13.00-15.40     08.00-14.20 08.00-12.00  
Ščegolevs Andrejs 218 2         14.00-16.00  
Šorins Dmitrijs 2 218 2 08.00-12.20 14.00-18.20 14.00-18.20 15.00-19.00     

 

Ehokardiogrāfija

 

Ciganovs Mihails 622 6     15.00-19.00 15.00-19.00    
Mihailova Irina 622 6 08.30-14.00 11.30-19.00 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00  

 

Elektrokardiogrāfija (EKG)

 

  620 6 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00  

 

Endoskopija

 

Krauze Armīns 510 5 08.40-14.00         07.20-14.00
Zandere Diāna 510 5       08.15-15.30    

 

Holtera monitorēšana

 

Vaskis Ivars  619 6 08.00-09.00 08.00-09.00 16.30-16.40 08.00-09.00 16.30-16.40 08.00-09.00 16.30-16.40 08.00-09.00 16.30-16.40  

24h asinsspiediena mērīšana

Vaskis Ivars 619 6 09.00-09.20 09.00-09.20 09.00-09.20 09.00-09.20 09.00-09.20  

 

Kardiotokogrāfija

Baumane-Auza Dita  3  213 2     13.30-18.00 14.00-19.00    
Čēma-Ozoliņa Marina
(veic arī sonohisterosalpingogrāfiju)
207 2   09.00-15.00 14.00-20.00      
Kairiša Inguna 2 207 2 13.00-19.00 08.00-16.00 13.00-19.00 08.00-15.00    
Kalverša Nataļja 2 213 2   15.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00    
Piekalniete Larisa 207 2 14.00-19.00     09.00-13.00 10.00-14.00  
Vasiļjeva Jeļena 207   15.00-19.00     09.00-13.00  

 

Kolonoskopija

Zandere Diāna     510 5       08.15-16.00     

 

Kosmētiskais kabinets

Borisova Margarita 106 1   10.00-15.00 10.00-20.00 10.00-20.00 10.00-20.00  

 

Magnētiskā rezonanse 1

 

Magnētiskā rezonanse Sētas māja
108
1 14.30-17.00  08.30-15.00  10.30-17.00  09.00-15.00  09.00-15.00  

 

Mammogrāfija

  520 5 08.15-14.45 14.15-19.00  09.15-17.00       

 

Neirosonoloģiska izmeklēšana

Antoņuka Gaļina 3 218 2           10.00-14.00
Sičko Oksana  3 218 7 13.00-15.40     08.00-14.40 08.00-12.00  

 

Osteodensitometrija (DEXA)

  501 5 08.15-13.45          

 

Rentgenogrāfija

  518 5 08.15-19.00 08.15-19.00 08.15-19.00 08.15-19.00 08.15-19.00  

 

Spirogrāfija

  618 6     11.00-17.00      

 

Ultrasonogrāfija

Dubinčaka Jeļena 203             10.00-14.00
Gogina Tajana 5 203 2   08.00-14.00 13.30-19.15   09.00-13.00  
Krivicka Irina 5 205 2 08.00-13.45 07.45-12.45 07.45-13.45 07.45-12.45    
Moisejevs Georgijs 205 2       14.00-20.00    
Šalajevs Vladimirs  5 203 2     08.30-13.00 08.30-13.00 14.00-18.00  
Veinberga Terēze 205 2     17.00-20.00       

 

Ultrasonogrāfija ginekoloģijā

Krivicka Irina (krūšu dziedzeri) 205 2 08.00-13.45          
Ozoliņa Ramona 212 2   14.00-19.00     09.00-13.00  
Vasiļjeva Jeļena 212 2 13.00-19.00 08.00-14.00 13.00-19.00 09.00-15.00    

 

Veloergometrija (VEM)

 

Jefimova Kira 625 6       13.00-15.30    
Pupkeviča Irina 625 6   16.00-19.00         
Vaskis Ivars 625 6 09.20-12.40 09.00-12.20 09.20-12.20 09.40-13.00 09.40-12.00  

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - roku un kāju asinsvadi

3 - galvas un kakla asinsvadi

4 - katra mēneša 1. un 3. otrdienā

5 - vēdera dobuma, nieru,urīnceļu, prostatas,vairogdziedzera USG

6 - Transrektāla prostatas USG

Ģimenes ārsti
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Dežūrārsti

 

Blumberga Ļubova
Bubņenkova Lidija
Lukoviča Irina
Pupkeviča Irina
305 3 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00

 

Ģimenes ārstu prakses

 

Agarelovs Vadims 321 3 15.00-20.00
19.00-20.00
08.00-13.00
12.00-13.00
08.00-13.00
12.00-13.00
15.00-20.00
19.00-20.00
08.00-13.00
12.00-13.00
 
Bordovskis Jurijs 312 3 08.00-13.00
12.00-13.00
15.00-20.00
19.00-20.00
08.00-13.00
12.00-13.00
15.00-20.00
19.00-20.00

08.00-13.00
12.00-13.00

 
Burlaks Ingars 410 4 08.00-13.00
12.00-13.00
15.00-20.00
19.00-20.00
08.00-13.00
12.00-13.00
15.00-20.00
19.00-20.00
08.00-13.00
12.00-13.00
 
Fokina Viktorija 408 4 15.00-19.00
18.00-19.00
09.00-13.00
12.00-13.00
15.00-19.00
15.00-16.00
09.00-13.00
12.00-13.00
08.00-12.00
11.00-12.00
 
Hudina Vera 415 4 11.00-15.00
14.00-15.00
09.00-13.00
12.00-13.00
15.00-19.00
18.00-19.00
08.00-13.00
12.00-13.00
08.00-12.00
11.00-12.00
 
Kaļinkina Galija 627 6 08.00-13.00
11.00-13.00
08.00-13.00
09.00-10.00
14.00-19.00
14.00-15.00
08.00-13.00
08.30-10.00
12.00-17.00
12.00-14.00
 
Kārkliņa Indra 406 4 08.00-12.00
11.00-12.00
15.00-19.00
18.00-19.00
08.00-12.00
11.00-12.00
08.00-12.00
11.00-12.00
08.00-12.00
11.00-12.00
 
Kraule Anna 320 3 08.30-12.30
11.30-12.30
08.30-12.30
11.30-12.30
08.30-12.30
08.30-09.30
15.00-19.00
18.00-19.00
08.30-12.30
11.30-12.30
 
Krūmiņa Edīte 314 3 15.00-19.00
18.00-19.00
08.00-12.00
11.00-12.00
15.00-19.00
18.00-19.00
08.00-12.00
11.00-12.00
08.00-12.00
11.00-12.00
 
Latiševa Tamāra 326 3 08.00-13.00
12.00-13.00
15.00-19.00
18.00-19.00
09.00-14.00
13.00-14.00
14.00-19.00
18.00-19.00
09.00-14.00
13.00-14.00
 
Leite Anžela 310 3 09.00-13.00
09.00-10.00
10.00-14.00
10.00-11.00
09.00-13.00
09.00-10.00
15.00-19.00
18.00-19.00
08.00-12.00
08.00-09.00
 
Matuševica Andra 412 4 15.00-19.00
15.00-16.00
08.00-13.00 1
12.00-13.00 1
09.00-14.00
10.00-11.00
13.00-18.00
14.00-15.00
08.00-13.00
11.00-12.00
 
Mežals Ainārs 323 3 14.00-19.00
18.00-19.00
09.00-14.00
13.00-14.00
14.00-20.00
19.00-20.00
08.00-13.00
12.00-13.00
14.00-19.00
18.00-19.00
 
Pavlova Ludmila 413 4 08.00-13.00
12.00-13.00
14.00-18.00
17.00-18.00
08.00-13.00
12.00-13.00
14.00-19.00
18.00-19.00
08.00-12.00
11.00-12.00
 
Pundane Ludmila 302 3 15.00-19.00
15.00-16.00
08.00-12.00
08.00-09.00
15.00-19.00
15.00-16.00
08.00-12.00
08.00-09.00
08.00-12.00
08.00-09.00
 
Timčenko Ilona 324 3 08.00-13.00
08.00-10.00
15.00-20.00
18.00-20.00
08.00-14.00
08.00-10.00
15.00-20.00
18.00-20.00
08.00-14.00
08.00-10.00
 
Veide Laura 416 4 10.00-14.00
13.00-14.00
15.00-19.00
15.00-16.00
09.00-13.00
12.00-13.00
13.00-17.00
13.00-14.00
08.00-12.00
11.00-12.00
 
Zvirbule Lidija 307 3 08.30-13.30
12.00-13.30
11.00-16.00 1
15.00-16.00 1
14.00-19.00
17.00-19.00
08.30-13.30
12.00-13.30
08.00-13.00
11.30-13.00
 

 

Primārās aprūpes ārsti - internisti

 

Pavlova Ludmila 413 4 08.00-13.00
12.00-13.00
14.00-18.00
17.00-18.00
08.00-13.00
12.00-13.00
14.00-19.00
18.00-19.00
08.00-12.00
11.00-12.00
 

Fokina ​​​Viktorija 
408 4 14.00-18.00
17.00-18.00
08.00-12.00
11.00-12.00
15.00-19.00
15.00-16.00
09.00-13.00
12.00-13.00
10.00-14.00
13.00-14.00
 

 

1 - bērnu diena

Atveseļošanās centrs
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Atveseļošanas centrs 1

 

Ūdensdziedniecība:
* Šarko duša/ zemūdens masāža;
* Baseins. baseins+sauna. masāža
  1 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-15.00

 

1 - tikai maksas pakalpojumi